KÂR DAĞITIM POLİTİKASI

TAV Havalimanları'nın temettü politikası her sene TFRS net kârın %50'sini dağıtmaktır.

KÂR PAYI VE SERMAYE ARTIRIMI
Yıllar Bedelli (%) Temettü (%) Bedelsiz (%) Ödenmiş Sermaye (TL)
2019 - - 108 - - 363.281.250
2018 - - 208 - - 363.281.250
2017 - - 112 - - 363.281.250
2016 - - 68 - - 363.281.250
2015 - - 96 - - 363.281.250
2014 - - 84 - - 363.281.250
2013 - - 55 - - 363.281.250
2012 - - 39 - - 363.281.250
2011 - - 25 - - 363.281.250
2010 - - - - - 363.281.250
2009 121.093.750 50 - - - 363.281.250
2008 - - - - - 242.187.500
2007 - - - - - 242.187.500
ANALİST BİLGİLERİ
Firma Adı Analist Telefon E-posta
AK Yatırım Selim Kunter +90 212 334 9521 selim.kunter@akyatirim.com.tr
ATA Yatırım Lütfü Gazioğlu +90 212 310 6289 lgazioglu@atainvest.com
BGC Partners Ezgi Yılmaz +90 212 319 9573 eyilmaz@bgcpartners.com
Deniz Yatırım Gaye Yalcin +90 212 3489074 gaye.yalcin@denizbank.com
Evgin Menkul Değerler Tuğberk Çitilci +90 212 287 1628 tcitilci@evgin.com.tr
Finans Yatırım Can Alagöz +90 212 336 7273 can.alagoz@finansinvest.com
Garanti Yatırım Barış İnce +90 212 384 1130 bince@garanti.com.tr
Gedik Yatırım Emre Akyol 0212 385 4223 emre.akyol@gedik.com
Global Yatırım Burak Salman +90 (850) 201 94 65 buraks@global.com.tr
Halk Yatırım İlknur Hayır Turhan +90 212 314 8125 iturhan@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Cenk Orcan +90 212 376 4614 CenkOrcan@hsbc.com.tr
ICBC Burak İşyar +90 212 822 1541 burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
Iş Yatırım Esra Şirinel +90 212 350 2516 esirinel@isyatirim.com.tr
Meksa Yatırım Barkın Yalçın +90 212 385 0900 barkiny@meksa.com
Oyak Yatırım Melis Poçar +90 212 319 1215 melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
Renaissance Capital Artem Yamschikov +7495 258 7770 AYamschikov@rencap.com
Şeker Menkul Değerler Fulin Onder +90 212 334 3333 fonder@sekeryatirim.com
TEB BNP Paribas Erdem Kaylı +90 216 636 4508 erdem.kayli@tebyatirim.com
Tera Menkul Değerler Ayşe Çolak +90 212 365 1015 acolak@terabrokers.com
TSKB Şebnem Mermertaş +90 212 334 5259 mermertass@tskb.com.tr
Unlu Menkul Değerler Erol Danış +90 212 367 36 94 erol.danis@unluco.com
Vakıf Yatırım Mehtap İlbi 0212 403 4160 MEHTAP.ILBI@vakifyatirim.com.tr
Yapı Kredi Yatırım Görkem Göker +90 212 319 7949 gorkem.goker@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Evren Gezer +90 212 334 9858 evren.gezer@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Harun Dereli +90 212 339 8080 hdereli@ziraatyatirim.com.tr